Yhteystiedot

Vaaran Aihkitalot Oy
Viiantie 70 B
95300 TERVOLA
Puh: +358 16 435 566
vaaran@aihkitalot.fi

 

Verkkolaskutusosoite:
003705867092

Y-tunnus:
0586709-2

Verkkolaskuoperaattori:
OpusCapita Solutions Oy

Operaattorin välittäjäntunnus:
E204503

Sähköpostilaskuosoite:
vaaranaihkitalot.FI.P.123458-2
@docinbound.com

 

Paperiset laskut:
Vaaran Aihkitalot Oy
PL 47866
00063 LASKUNET

Matti

Matti Vaara
toimitusjohtaja, myynti koko Suomi
0400 395 052
matti.vaara@aihkitalot.fi

Taloushallinto

Maija Vaara-Harjuniemi
040 544 0885
maija.vaara@aihkitalot.fi

 

Tomi Kinnunen, RI
myynti/suunnittelujohtaja
040 585 1887
tomi.kinnunen@aihkitalot.fi

Marko

Keski-Suomen aluemyynti

Marko Hartonen
rakennusmestari / rakennussuunnittelu
0400 877 714
marko.hartonen@aihkitalot.fi

JYVÄSKYLÄ

HeikkiLuukkonen

Varsinais-Suomen aluemyynti

Heikki Luukkonen
040 542 5867
heikki.luukkonen@aihkitalot.fi

TURKU

Toimisto2
Pääkonttorimme ja tuotantotilamme sijaitsevat napapiirin tuntumassa Tervolassa.

Yhteydenotto

Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.

Nimi: *

Katuosoite: *

Postitoimipaikka: *

Sähköposti: *

Puhelin: *

Yhteydenoton aihe: *

Aion rakentaa:

Minulla on tontti:
kylläei

Rakennuspaikkakunta:

Olen kiinnostunut seuraavasta mallistosta:

Kiinnostava talotyyppi:

Miten kiinnostuin Vaaran Aihkitaloista

Mikäli vastasit edelliseen muuta kautta, niin mikä se oli:

Vapaamuotoinen viesti: