Yhteystiedot

Haluatko tietää lisää Vaaran Aihkitalojen palveluista? Tältä sivulta löydät yhteystietomme. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiisi massiivihirsirakentamisesta, joten otahan yhteyttä.

Henkilöstö

Myynti

Tomi Kinnunen

Suunnittelujohtaja, myynti, Pohjois-Suomi

tomi.kinnunen@aihkitalot.fi

Puh. 040 585 1887

Hannu Leivo

Myynti, Satakunta ja Pirkanmaa

hannu.leivo@aihkitalot.fi

Puh. 050 566 7909

Marko Hartonen

Myynti, Keski-Suomi

marko.hartonen@aihkitalot.fi

Puh. 0400 877 714

Heikki Luukkonen

Myynti, Varsinais-Suomi

heikki.luukkonen@aihkitalot.fi

Puh. 040 542 5867

Tero Hämäläinen

Myynti ja asennukset, Uusimaa

tero.hamalainen@aihkitalot.fi

Puh. 044 281 1966

Vesa Metsänheimo

Myynti ja asennukset, Pohjois-Savo

vesa.metsanheimo@aihkitalot.fi

Puh. 041 319 7005

asennuspalvelut

Paavo Vaara

Asennuspäällikkö

paavo.vaara@aihkitalot.fi

Puh. 040 745 5697

Vesa Metsänheimo

Myynti ja asennukset, Pohjois-Savo

vesa.metsanheimo@aihkitalot.fi

Puh. 041 319 7005

Tero Hämäläinen

Myynti ja asennukset, Uusimaa

tero.hamalainen@aihkitalot.fi

Puh. 044 281 1966

Hallinto

Matti Vaara

Toimitusjohtaja

matti.vaara@aihkitalot.fi

Puh. 0400 395 052

Mika Leinonen

Kehitysjohtaja, hankinnat

mika.leinonen@aihkitalot.fi

Puh. 040 569 2320

Maija Vaara-Harjuniemi

Taloushallinto

maija.vaara@aihkitalot.fi

Puh. 040 544 0885

LASKUTUS

Verkkolaskutusosoite: 003705867092 | Y-tunnus: 0586709-2 | Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy | Operaattorin välittäjäntunnus: E204503 |
Sähköpostilaskuosoite: vaaranaihkitalot.FI.P.123458-2@docinbound.com
Paperilaskut osoitteeseen: Vaaran Aihkitalot Oy | PL 47866 | 00063 LASKUNET
PYYDÄ TARJOUS
TUTUSTU MALLEIHIN
MIKSI MASSIIVIHIRSI?